This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
  
Login
Online ticketing sales
Welcome to our online ticketing system.
Here, you can get your tickets in a simple way.

Select the event:
Katharina Treutler, piano
Joves Intèrprets
Friday, 26/10/2018 20:30
SAU30
Torna als escenaris l’equip que va formar part de Sau
Saturday, 27/10/2018 20:30
SOLD OUT
A cau d’orella
Obriu les orelles, desperteu sensibilitats i gaudiu de l’experiència musical
Sunday, 28/10/2018 12:00
Un cop l’any, dirigida per Àngel Llàcer
Una comèdia romàntica, nostàlgica i divertida
Sunday, 28/10/2018 19:00
Mag Lari, 25 il·lusions (18.00h)
El Mag Lari celebra 25 anys sobre els escenaris
Saturday, 3/11/2018 18:00
Mag Lari, 25 il·lusions (21.00h)
El Mag Lari celebra 25 anys sobre els escenaris
Saturday, 3/11/2018 21:00
Quartet Gerhard
El jove quartet català que triomfa a Europa
Sunday, 4/11/2018 18:00
No crec en tu. Cant espiritual, ressons
Poesia i música al voltant del cant espiritual
Friday, 9/11/2018 20:30
Foramuralla
Desena edició del Foramuralla
Saturday, 10/11/2018 17:00
Trio Barcelona: 50 anys
Un trio històric de la música catalana
Friday, 16/11/2018 20:30
Ballet Nacional Rus: El llac dels cignes
Una de les obres emblemàtiques de la història de la dansa
Saturday, 17/11/2018 20:30
Tripula, Farrés Brothers
Un viatge estàtic dins un globus aerostàtic!
Sunday, 18/11/2018 12:00
SOLD OUT
Humans, dirigida per Mario Gas
Jordi Bosch i Maife Gil en una comèdia de conflictes familiars
Sunday, 18/11/2018 18:00
Pessoa
Música i poesia al voltant de Fernando Pessoa
Friday, 23/11/2018 20:30
Els camins invisibles
Un homenatge a Lluís Solà i Sala
Saturday, 24/11/2018 20:30
Petits prínceps, de Mumusic Circus
Quotidianitat, poesia, imaginació i risc en una funció extraordinària!
Sunday, 25/11/2018 12:00
Quim Masferrer, Bona gent
L’espectacle benèfic en favor de l’Hosp, de la Sta, Creu de Vic
Sunday, 25/11/2018 18:00
Albert Pla, Miedo
Un espectacle musical multimèdia de la mà d’Albert Pla
Friday, 30/11/2018 20:30
Academy of Ancient Music
Un clàssic de tots els temps
Sunday, 2/12/2018 18:00
Les noies de Mossbank Road
L’èxit de la temporada teatral, amb Clara Segura, Marta Marco i Cristina Genebat
Thursday, 13/12/2018 20:30
El Messies de Händel
Orq. de Cambra de Zuric amb el Cor de Cambra del Palau
Friday, 14/12/2018 20:30
Maure el dinosaure
Les aventures divertides i tendres d’una nena i un dinosaure
Sunday, 16/12/2018 12:00
Be God Is
Un divertidíssim xou que combina música, humor i teatre gestual
Friday, 21/12/2018 20:30
Nadal amb l’Orfeó Vigatà
El tradicional concert de Nadal
Tuesday, 25/12/2018 20:30
Els Pastorets de Folch i Torres (1a sessió)
Un clàssic de la tradició nadalenca
Wednesday, 26/12/2018 18:00
Els Pastorets de Folch i Torres (2a sessió)
Un clàssic de la tradició nadalenca
Friday, 28/12/2018 20:30
Els Pastorets de Folch i Torres (3a sessió)
Un clàssic de la tradició nadalenca
Tuesday, 1/01/2019 18:00
Concert de Cap d’Any
Un cap d’any diferent amb l’Orquestra de Cambra de Vic
Friday, 4/01/2019 20:30
Antonio Orozco presenta...ÚNICO 2a temporada
Tuesday, 14/05/2019 20:30
Fundació L'Atlàntida - G59439794
C/ Torres i Bages, 6 08500 Vic
Telephone: 93 702 72 57
E-mail: taquilles@latlantidavic.cat

Disclaimer
Cookies policy
Powered byKoobin