This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
  
Login
Online ticketing sales
Welcome to our online ticketing system.
Here, you can get your tickets in a simple way.

Select the event:
CONCERT D'ORQUESTRES - Nivell Elemental
Tuesday, 11/12/2018 18:30
CONCERT D'ORQUESTRES - Nivell Mitjà i Grau Professional
Tuesday, 11/12/2018 20:15
Les noies de Mossbank Road
L’èxit de la temporada teatral, amb Clara Segura, Marta Marco i Cristina Genebat
Thursday, 13/12/2018 20:30
El Messies de Händel
Orq. de Cambra de Zuric amb el Cor de Cambra del Palau
Friday, 14/12/2018 20:30
Maure el dinosaure
Les aventures divertides i tendres d’una nena i un dinosaure
Sunday, 16/12/2018 12:00
Be God Is
Un divertidíssim xou que combina música, humor i teatre gestual
Friday, 21/12/2018 20:30
Nadal amb l’Orfeó Vigatà
El tradicional concert de Nadal
Tuesday, 25/12/2018 20:30
Els Pastorets de Folch i Torres (1a sessió)
Un clàssic de la tradició nadalenca
Wednesday, 26/12/2018 18:00
Els Pastorets de Folch i Torres (2a sessió)
Un clàssic de la tradició nadalenca
Friday, 28/12/2018 20:30
Els Pastorets de Folch i Torres (3a sessió)
Un clàssic de la tradició nadalenca
Tuesday, 1/01/2019 18:00
Concert de Cap d’Any
Un cap d’any diferent amb l’Orquestra de Cambra de Vic
Friday, 4/01/2019 20:30
ARA MALIKIAN. The Royal Garage World Tour
Sunday, 27/01/2019 18:00
Fem un musical: Grease
Friday, 3/05/2019 20:30
Fem un musical: Grease
Saturday, 4/05/2019 18:00
Antonio Orozco presenta...ÚNICO 2a temporada
Tuesday, 14/05/2019 20:30
Cantània: A de Brossa (01 juny a les 16.30h)
Saturday, 1/06/2019 16:30
Cantània: A de Brossa (01 juny a les 20.00h)
Saturday, 1/06/2019 20:00
Cantània: A de Brossa (02 juny a les 12.00h)
Sunday, 2/06/2019 12:00
Cantània: A de Brossa (02 juny a les 18.00h)
Sunday, 2/06/2019 18:00
Fundació L'Atlàntida - G59439794
C/ Torres i Bages, 6 08500 Vic
Telephone: 93 702 72 57
E-mail: taquilles@latlantidavic.cat

Disclaimer
Cookies policy
Powered byKoobin